Apartament 1+1 per qira ne rrugen e Dibres, ne Tirane.

ID TRR-822-24Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 6
Sipërfaqe m2 61
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dibres

Apartament me qira ne Kompleksin Arlis, rruga e Dibres ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe prej 61m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambjent gatimi e cila ka akses ne ballkon, nje dhome gjumi e cila gjithashtu ka akses ne ballkon, nje tualet dhe korridori lidhes.
Banesa eshte e mobiluar ne menyre bashkohore me cdo gje te re.
I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket.
Orientimi i apartamentit eshte Jugu duke i mundesuar baneses ndricim natyral pergjate gjithe dites dhe gjithashtu ofrohet nje pamje e lire e Tiranes.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga kondicioneri i vendosur ne sallon.
Pallati ofron administrim dhe ashensor.
Ne cmim eshte i perfshire dhe administrimi me kosto 20 euro ne muaj.
Zona lidhet lehtesisht me akset kryesore rrugore, Rruga Bardhyl, rruga Ferit Xhajko, Qendren e Tiranes etj.

Cmimi  500 euro/muaj.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pal
Me Qira 919-46L 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri shume ...

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati
Me Qira 1217-55L 450 €

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te r
Me Qira 820-23D 580 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Apartamenti ka ...

Apartament 1+1 me qera prane Gjimnazit Qemal Stafa, ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat
Me Qira 522-21A 400 €

Apartament 1+1 me qera prane Gjimnazit Qemal Stafa, ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter, pa ...

Apartamente me qira ne Rrugen Pandeli Vangjeli , afer Ambasades Turke.Te ndodhura ne nje rezidence &
Me Qira 920-39i 400 €

Apartamente me qira ne Rrugen Pandeli Vangjeli , afer Ambasades Turke.Te ndodhura ne nje rezidence  te sapo ...

Apartament me qira ne rrugen Siri Kodra, shume prane zones se Selvise dhe Qendres ne Tirane.
P
Me Qira 523-33Z 450 €

Apartament me qira ne rrugen Siri Kodra, shume prane zones se Selvise dhe Qendres ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartament 1+1 me qira te Residenca Zirkon, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8 te n
Me Qira 922-27Z 400 €

Apartament 1+1 me qira te Residenca Zirkon, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qira ne rrugen Peti, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te r
Me Qira 822-44Z 400 €

Apartament me qira ne rrugen Peti, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...