Apartament 1+1 modern per qira tek Kompleksi Delijorgji ne Tirane

ID TRR-522-31V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 72
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kavajes

Apartament 1+1 per qira prane zones se 21shit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 72 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dhome gjumi, banjo, korridor dhe ballkon.

Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar, me nje stil modern dhe materiale mjaft cilesore.

Ambientet plotesisht te shtruara me parket, ngrohja dhe ftohja kryhen nga nje kondicioner ne sallon.

Kompleksi eshte mjaft modern dhe cilesor, prane do te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ka akses direkt ne rrugen e Kavajes, Bulevardin Gjergj Fishta, Unazen e Madhe dhe prane kryqezimit te 21shit.

Mundesi parkimi me pagese ekstra ne katet nentoke.

Cmimi: 700 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te r
Me Qira 820-23D 580 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Apartamenti ka ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin
Me Qira 722-21Z 650 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te te nje ...

Apartament me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat te ri shu
Me Qira 122-43N 600 €

Apartament me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat te ri shume prane me rrugen ...

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te
Me Qira 316-46b 800 €

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te ri, prane Aba ...

Garsoniere me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Garzonieria pozicionohet ne katin e 6 te n
Me Qira 1123-39X 650 €

Garsoniere me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Garzonieria pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pal
Me Qira 1221-52N 600 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres, prane Kopleksit Halili ne Tirane.
Banesa eshte e pozicio
Me Qira 424-14Z 600 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres, prane Kopleksit Halili ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 9 ...

Apartament 1+1 me qera prane pasticeri Venecia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 518-59d 650 €

Apartament 1+1 me qera prane pasticeri Venecia ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...