Apartament 1+1 per qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane

ID TRR-222-30S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 85 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mysylm Shyri

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ri pa ashensor shume
prane rruges kryesore.
Shtepia ka nje siperfaqe prej 85 m2 te organizuar ne dhome
ndenje, kuzhine, korridor, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ofrohet i mobiluar me kushte moderne
Kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake te
nevojshme.
Ngrohja dhe ftohja ne banese mundesohet nga 1 kondicioner i vendosur ne dhomen e
ndenjes.
Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te qeta e te preferuara te
kryeqytetit.
Ka akses direkt ne rrugen Myslym Shyri, rrugen Mujo Ulqinaku, rrugen e
Kavajes, zonen e Ish Ekspozites etj.
Ka mundesi parkimi ne katin -1 te pallatit me pagese ekstra.
Cmimi 600 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nj
Me Qira 118-29d 500 €

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri ...

Garsoniere me qera mujore ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje nderte
Me Qira 918-27E 500 €

Garsoniere me qera mujore ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re. Ka nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat t
Me Qira 1018-41L 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri shume prane me ...

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Me nje siperfaqe prej 94 m2 ambienti ndah
Me Qira 216-57b 700 €

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 94 m2 ambienti ndahet ne sallon, vend ...

Apartament 1+1 per qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te
Me Qira 1121-32V 700 €

Apartament 1+1 per qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te
Me Qira 322-49V 500 €

Apartament 1+1 per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qira ne Rrugen e Bogdaneve shum afer qendres se Tiranes.
Shtepia pozicionohet ne
Me Qira 1222-20R 550 €

Apartament me qira ne Rrugen e Bogdaneve shum afer qendres se Tiranes. Shtepia pozicionohet ne katin e shtate te ...

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.
Me nje siperfaqe prej 119 m2 of
Me Qira 214-3 650 €

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 119 m2 ofron ne katin e pare ...