Apartament 1+1 me qira prane shkolles se Baletit ne Tirane

ID TRR-224-8Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 70
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Petro Nini Luarasi

Apartament 1+1 me qira prane shkolles se Baletit ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Banesa eshte e pajisur ne katin e 2 te nje godine me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 70m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon dhe korridor lidhes.
Jepet me qira totalisht e mobiluar.
Orientimi nga Jugu mundeson ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe ne dhome gjumi.
Eshte pjese e nje godine te pajisur me ashensor qe ofron administrim dhe siguri.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet me shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Elbasanit, ish Tregu Elektrik, Bulevardi Bajram Curri etj.

Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Dervish Hima. 
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati t
Me Qira 622-15Z 400 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Dervish Hima.  Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...


Apartament me qira ne rrugen Myslym Shyri, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 6te t
Me Qira 1222-39Z 400 €

Apartament me qira ne rrugen Myslym Shyri, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 6te te nje pallati ri te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te n
Me Qira 416-25K 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ...

Apartament modern 1+1 me qera prane qendres Kristal ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3te te nje p
Me Qira 822-22A 550 €

Apartament modern 1+1 me qera prane qendres Kristal ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 ne rrugen  Rrapo Hekali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje p
Me Qira 620-7D 400 €

Apartament 1+1 ne rrugen  Rrapo Hekali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e peste te nje palla
Me Qira 222-30S 600 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ri pa ...

Apartament me qira ne rrugen Siri Kodra, shume prane zones se Selvise dhe Qendres ne Tirane.
P
Me Qira 523-33Z 450 €

Apartament me qira ne rrugen Siri Kodra, shume prane zones se Selvise dhe Qendres ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Magnet, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10 te nje pallati t
Me Qira 623-21Z 450 €

Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Magnet, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ...