Apartament 1+1 per qira te rruga Irfan Tomini ne Tirane

ID TRR-523-13X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 2
Sipërfaqe m2 73
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Irfan Tomini

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Irfan Tomini prane Bulevardit Bajram Curri.
Ndodhet ne katin e 2 banim,me orientim veri-lindje , ne nje pallat te vjeter buze rruge.
Apartamenti ofron nje siperfaqe prej 73 m2, te organizuar, ne kuzhine, dhome ndenje, dhome gjumi, tualet, korridor dhe nje ballkon.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon, dhe ne dhome gjumi.
Apartamenti eshte totalisht I mobiluar , me nje ri investim te viteve te fundit.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me: Bulevardin Gjergj Fishta, me Zonen e Astirit, me Unazen e Madhe, dhe autostraden Tirane-Elbasan.

Cmimi: 400 euro/ muaji

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Arlis, ne rrugen e Dibres, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne
Me Qira 1123-28Z 500 €

Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Arlis, ne rrugen e Dibres, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 11 dhe te ...

Apartament me qira ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne nje lagje te
Me Qira 222-14S 350 €

Apartament me qira ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje lagje te qete dhe shume te ...


Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, prane shkolles se Baletit ne Tirane.
Banesa
Me Qira 224-41Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, prane shkolles se Baletit ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ...

Apartament per qira tek Residenca Kodra e Diellit 1, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne kati
Me Qira 123-61Z 450 €

Apartament per qira tek Residenca Kodra e Diellit 1, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Brigada e VIII ne zonen e Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne kati katert
Me Qira 620-30a 300 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Brigada e VIII ne zonen e Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne kati katert te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzis
Me Qira 1119-30T 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament modern me qera ne rrugen Gridor Heba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ek
Me Qira 715-33b 500 €

Apartament modern me qera ne rrugen Gridor Heba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues prane ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te
Me Qira 714-37b 300 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks ...