Apartament 1+1 per qira tek Bulevardi Gjergj Fishta ne Tirane

ID TRR-124-38X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 13
Sipërfaqe m2 70
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta

Apartament 1+1 per qira ne zonen e Ish Ekspozites ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 13 te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 70 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje e kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga dy kondicionere te pozicionuar ne dhomen e ndenjes dhe ne dhomen e gjumit. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofron nje mobilim modern te investuar vitin e fundit. 
Dhoma e ndenjes dhe dhoma e gjumit kane akses te menjehershem ne ballkon. 
Banesa orientohet nga lindja duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Apartamenti eshte pjese e nje pallati i cili ofron administrim dhe siguri gjate 24 oreve. 
Prane zones mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar, me shume facilitete prane, te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Myslym Shyrit ne qendren e Tiranes dhe ne zonen e Bllokut. 


Cmimi: 1000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te
Me Qira 916-40K 900 €

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te banim te nje nga ...

Apartament me qera tek Libri Universitar ne Bllok.
Ndodhet ne rrugen Abdyl Frasheri, ne nje pallat
Me Qira 314-36a 900 € €

Apartament me qera tek Libri Universitar ne Bllok. Ndodhet ne rrugen Abdyl Frasheri, ne nje pallat te ri dhe shume te ...

Apartament 1+1 per qira  perballe Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane

Apartamenti
Me Qira Trr-320-28N 1100 €

Apartament 1+1 per qira  perballe Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane Apartamenti ndodhe ne katin e ...