Apartament 1+1 per qira tek rruga Hamdi Sina ne Tirane

ID TRR-1023-5X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 1
Sipërfaqe m2 41.89
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Sina

Apartament 1+1 prane Liqenit te Thate ne Tirane.  
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor, administrim dhe siguri. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 41.89 m2 dhe organizohet ne nje dhome gjumi, dhome ndenje e kuzhine dhe tualet.
Apartamenti orientohet nga perendimi duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites. 
Banesa ndodhet ne kushte shume te mira dhe sapo eshte perfunduar. 
Mund te perdoret per banim dhe per zyra te ndryshme biznesi.

Apartamenti ofron dhe nje post parkimi me cmimin extra 100 euro.
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe te preferuar nga vendasit e te huajte me shume facilitete e sherbime te ndryshme prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Saukut, ne zonen e Liqenit te Thate dhe ne zonen e Kopshit Zoologjik. 


Cmimi: 350 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera prane Ministrise se Arsimit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e III-
Me Qira 414-25j 300 €

Apartament 1+1 me qera prane Ministrise se Arsimit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallati ...

Apartament 1+1 me qera prane qendres tregtare Concord ne Tirane.
Banesa pozicionohet ne katin
Me Qira 1119-19L 300 €

Apartament 1+1 me qera prane qendres tregtare Concord ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 6-te te nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pal
Me Qira 1017-3L 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Me Qira 819-7L 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete
Me Qira 1220-27D 450 €

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Ndertesa ne te cilen ndodhet hyrja eshte
Me Qira 621-4V 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Ndertesa ne te cilen ndodhet hyrja eshte e re, e pajisur me ...

Garsoniere me qera ne rrugen Ramazan Bogdani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te r
Me Qira 120-7T 250 €

Garsoniere me qera ne rrugen Ramazan Bogdani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te r
Me Qira 1215-22b 330 €

Apartament me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri prane rruges ...