Apartament 1+1 per shitje ne Orikum, Vlore

ID VLS-1222-1A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 67.000 euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 55m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Vlore
Adresa Rruga Kaonet, Orikum

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Kaonet, shume prane plazhit te Orikumit.
Pozicionohet ne katin e 3te te nje pallati te ri me ashensor. 
Siperfaqja totale eshte 55m2 dhe siperfaqja e brendshme eshte 44.4m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil modern, i pabanuar me pare.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga 2 kondicioner te pozicionuar perkatesisht ne sallon dhe ne dhomen e gjumit.
Orientohet nga Jug-Lindja
Zona eshte mjaft e zhvilluar, lehtesisht e aksesueshme dhe ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode.
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 67.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje te Kompleksi Diamond Hill ne Vlore.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje pall
Në Shitje VLS-519-1S 75.000 €

Apartament 1+1 per shitje te Kompleksi Diamond Hill ne Vlore. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament per shitje ne zonen e Kalase , ne rrugen Dhimiter Konomi ne Vlore.

Pamje e mrekulluesh
Në Shitje VLS-518-2a 80.000 €

Apartament per shitje ne zonen e Kalase , ne rrugen Dhimiter Konomi ne Vlore. Pamje e mrekullueshme nga deti  ...

Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Dhimiter Konomi ne Vlore.
Apartamenti ndodhet ne katin e pa
Në Shitje VLS-1220-1D 61.200 €

Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Dhimiter Konomi ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te trete te ...