Apartament 1+1 per shitje te Kompleksi Diamond Hill ne Vlore (VLS-519-1S)

ID VLS-519-1S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 75.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 108 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Vlore
Adresa

Apartament 1+1 per shitje te Kompleksi Diamond Hill ne Vlore.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe totale banimi prej 108 m2 ne te cilat 50 m2 jane verande.

Apartamenti ofrohet i mobiluar ne kushte shume te mira. Ambienti eshte i arreduar ne menyre moderne dhe eshte i shtruar me pllaka. 

Ka te instaluar kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Veranda ofron pamje te mrekullueshme nga deti.

Brenda kompleksit mund te gjeni pishine, bar café, restorante, supermarkete etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 75.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Dhimiter Konomi ne Vlore.
Apartamenti ndodhet ne katin e pa
Në Shitje VLS-1220-1D 61.200 €

Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Dhimiter Konomi ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te trete te ...