Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane.

ID TRS-1119-40L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 130.000
Kati 0
Sipërfaqe m2 60.2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Durresit

Apartament 1+1 per shitje prane Ish Ambasades Jugosllave ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter pa ashensor buze rruge kryesore.
Me nje siperfaqe te brendshme prej 60.2 m2 organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, tualet dhe ballkon i mbyllur me vetrate xhami qe mund te perdoret edhe si depo.
Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.
Ka te instaluar nje kondicioner ne sallon per ngrohjen dhe ftohjen.
Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale.
Apartamenti mund te jete shume i favorshem dhe per qellime biznesi pasi ofron mundesi te mira reklamimi.
Zona eshte e zhvilluar dhe prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten.
Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.
Cmimi: 130.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje tek Tirana Garden Building.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte teknik.
Në Shitje 620-28D 127.800 €

Apartament 1+1 per shitje tek Tirana Garden Building. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte teknik. Siperfaqja totale e ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tret
Në Shitje 1120-42D 120.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ne ...

Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane

Ndodhen ne katin e dyte te nje pal
Në Shitje 322-28V 123.200 €

Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane Ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te sapo ...

Apartament modern per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nj
Në Shitje 716-19b 140.000 €

Apartament modern per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pa
Në Shitje 1015-64b 125.000 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, ne krah ...

Apartament per shitje prane Gjykates se Apelit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete te nje pall
Në Shitje 121-13B 120.000 €

Apartament per shitje prane Gjykates se Apelit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri te ...