Apartament 1+1 per shitje prane Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRS-523-17A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 138.700
Kati 1
Sipërfaqe m2 73m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Tefta Tashko Koco

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco, shume prane sheshit Avni Rrustemi ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e 2te teknik ose i pare banim te nje pallati te ri, te sapo perfunduar.
Ka nje siperfaqe totale prej 73m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 62m2, te organizuar ne sallon dhe kuzhine se bashku, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon.
Apartamenti ka orientim jug-perendim, gje qe ofron drite natyrale gjate gjithe dites.
Punimet jane mjaft cilesore dhe eshte i pajisur me sistem elektrik, hidraulik si dhe eshte i shtruar me parket.
Pallati ka fasade te ventiluar sistem izolimi akustik.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses direkt ne Sheshin Avni Rrustemi, Sheshin Skenderbej dhe lidhet lehte me rrugen Luigj Gurakuqi dhe rrugen Hoxha Tahsim.
 

Cmimi: 1900 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne kati
Në Shitje 324-5X 135.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje ...

Apartament modern per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nj
Në Shitje 716-19b 140.000 €

Apartament modern per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne kat
Në Shitje 524-10Z 145.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 12-te ne nje
Në Shitje 1015-64b 125.000 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, ne ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.
Pozicionuar ne nje pallat modern te vitit 2
Në Shitje 821-30A 133.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Pozicionuar ne nje pallat modern te vitit 2019, ne katin e ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne kat
Në Shitje 1123-16X 138.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e 3te te nje p
Në Shitje 323-37A 150.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e 3te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne ka
Në Shitje 224-55X 138.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje ...