Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane

ID TRS-623-1X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 60.000
Kati 6
Sipërfaqe m2 64.5
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sotir Caci

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Sotir Caci ne Tirane.
Apartament pozicionohet ne katin e 6, kati i fundit, te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe totale prej 64.5 m2 dhe siperfaqe te brendshme 57 m2.
Organizohet ne dhome gjumi, dhome ndenje e kuzhine, korridor, tualet dhe ballkon.
Apartamenti eshte i orentuar nga jug-lindja dhe I mundeson ambientit ndricim natyror per gjate gjithe dites.
Ofrohet pjeserisht i mobiluar.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicinuar ne dhomen e ndenjes. 
Pallati ndodhet ne nje zone te qete, te zhvilluar dhe shume te preferuar nga vendesit dhe te huajte.
Prane zones do te gjeni te gjitha facilitetet e nevojshme si bare, restorante, shkolla, supermarkete, sallone estetike e shume bisznese te tjera, te nevojshme per kerkesat e jeteses se perditshme.
Zona ka akses te shpejte ne zonen e Porcelanit, te Xhamllikut, te Ali Demit dhe ne qendren e Tiranes.
I pajisur me certifikate pronesie.


Cmimi: 900 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shemsi Haka ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te
Në Shitje 1016-14K 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shemsi Haka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 per shitje prane Qendres Globe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te
Në Shitje 518-7L 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hafiz Sabri Koci ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje vi
Në Shitje 1221-38V 52.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hafiz Sabri Koci ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 2-kateshe me ...

Apartament 1+1 per shitje prane Maternitetit te Ri, ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 5 te nje
Në Shitje 722-36Z 59.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Maternitetit te Ri, ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes, prane Qendres Globe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e s
Në Shitje 918-42S 73.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes, prane Qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e
Në Shitje 1021-18N 50.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e peste te nje ...

Apartamente 1+1 per shitje prane QSUT-se ne Tirane.

Apartamentet ndodhen ne nje kompleks ne ndert
Në Shitje 221-8V 52.528 €

Apartamente 1+1 per shitje prane QSUT-se ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks ne ndertim e ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Hysen Gjura ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje palla
Në Shitje 1022-42G 66.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Hysen Gjura ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...