Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Kamzes ne Tirane

ID TRS-1121-25N
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 45.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 68.6
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Kamez

Apartament per shitje tek Bulevardi Blu ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri me ashensor dhe te administruar mire.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 68.6 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 61.7 m2 e cila organizohet ne nje sallon me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet, korridor dhe ballkon.
Shtepia ofrohet pjeserisht e mobiluar ku e arredur eshte vetem nje dhome gjumi, banesa eshte e shtruar me parket dhe ballkoni me hapesire te vogel ofron nje pamje te hapur te maleve ne horizont dhe shtepijave perreth.
Eshte e orientuar nga jugu duke ofruar nje pamje te bukur dhe ndricim me drite natyrale.
Ka lidhje me rrugen Demokracia dhe me Universitetin Agrikulturore te Tiranes.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 650 euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin dyte te nje kompleksi
Në Shitje 1219-23S 54.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin dyte te nje kompleksi te ri ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Në Shitje 319-48S 42.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter. Shtepia ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Vangjel Capo ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e dyte te nje
Në Shitje 220-58S 44.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Vangjel Capo ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne kompleksin Mangalem 21 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare
Në Shitje 1220-28D 51.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne kompleksin Mangalem 21 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te ( parafundit )&nbs
Në Shitje 921-20V 50.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ( parafundit ) te nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Kombinatit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe
Në Shitje 618-27d 55.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Kombinatit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe te fundit te nje ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Tafaj, prane gjimnazit Partizani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e g
Në Shitje 818-50E 55.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Tafaj, prane gjimnazit Partizani ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte dhe te ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Niko Avrami ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje
Në Shitje 819-20S 35.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Niko Avrami ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ...