Apartament 1+1 per shitje prane kompleksit Panorama ne Tirane

ID TRS-324-22Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 115.600
Kati 10
Sipërfaqe m2 63.3
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Jordan Misja

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10 por jo te fundit te nje pallati te ri me ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej  63.3m2 dhe siperfaqe te bendshme prej 56.2m2  te organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet, ballkon dhe korridor lidhes.
Orientimi i baneses eshte Veri.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Shtepia shitet e mobiluar.
Eshte pjese e nje pallati te pajisur me ashensor, te ndertuar me fasade te ventiluar qe ofron termoizolim termik dhe akustik.
Zona lidhet shpejt me rrugen Don Bosko, rrugen Asim Vokshi dhe zonen e Bulevardit te Ri.
Pona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 115.600 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje tek Residenca Kodra e Diellit 1, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne ka
Në Shitje 123-62Z 105.000 €

Apartament per shitje tek Residenca Kodra e Diellit 1, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Sulejman Pitarka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dh
Në Shitje TRs-516-26b 110.000 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Sulejman Pitarka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Në Shitje 122-16V 110.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e tr
Në Shitje 224-53X 105.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje tek rruga Bilal Sina ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 1223-38X 115.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek rruga Bilal Sina ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje ...

Apartament  1+1 ne shitje ne Rrugen e Dibres prane qendres se Tiranes.
Shtepia ndodhet ne kati
Në Shitje 223-38R 130.000 €

Apartament  1+1 ne shitje ne Rrugen e Dibres prane qendres se Tiranes. Shtepia ndodhet ne katin e dhjete te nje ...

Apartament 1+1 ne shitje tek Kompleksi Garden Residence Turdiu, ne zonen e ish Fushes se Aviacionit
Në Shitje 1123-19Z 103.000 €

Apartament 1+1 ne shitje tek Kompleksi Garden Residence Turdiu, ne zonen e ish Fushes se Aviacionit ne Tirane. Banesa ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 12-te ne nje
Në Shitje 1015-64b 125.000 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, ne ...