Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane

ID TRS-424-60X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 120.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 71
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Riza Cerova

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 71 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 64 m2. 
Organizohet ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet i pamobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes. 
Dhoma e gjumit ka dalje te menjehershme ne ballkon. 
Apartamenti eshte totalisht i investuar, ne tualet, ne mure, parket, dyer dhe ne instalimet elektrike dhe hidraulike. 
Orientohet nga jug-lindja duke ofruar drite natyrale per gjate gjithe dites. 
Pallati ndodhet ne nje rruge te zhvilluar me shume facilitete dhe sherbime prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen e Dibres, ne zonen e Medresese dhe ne zonen e Selvies. 
Prona ka certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 120.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Sulejman Pitarka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dh
Në Shitje TRs-516-26b 110.000 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Sulejman Pitarka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e dhjete dh
Në Shitje 323-3G 107.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e dhjete dhe te fundit te nje ...

Apartament 1+1 per shitje tek Kompleksi Aura ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Eshte e pozicionuar
Në Shitje 324-9Z 130.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek Kompleksi Aura ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 12-te ne nje
Në Shitje 1015-64b 125.000 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, ne ...

Apartament  1+1 ne shitje ne Rrugen e Dibres prane qendres se Tiranes.
Shtepia ndodhet ne kati
Në Shitje 223-38R 130.000 €

Apartament  1+1 ne shitje ne Rrugen e Dibres prane qendres se Tiranes. Shtepia ndodhet ne katin e dhjete te nje ...

Apartament me oborr per shitje ne rrugen Mahmut Bobrati prane Zogut te Zi, ne Tirane.
Shtepia
Në Shitje 623-37Z 122.000 €

Apartament me oborr per shitje ne rrugen Mahmut Bobrati prane Zogut te Zi, ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe ...

Apartament ne shitje ne rrugen e Dibres tek Medreseja ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3 te nje p
Në Shitje 423-27Z 106.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen e Dibres tek Medreseja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e
Në Shitje 623-11A 110.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 12te te nje pallati ...