Apartament 1+1 per shitje prane Mylsym Shyrit ne Tirane (TRS-619-42S)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRS-619-42S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 62.000 Euro
Sipërfaqe m2 53 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Apartament 1+1 per shitje prane Myslym Shyrit, ne rrugen Sulejman Pitarka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri.

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 53 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, tualet, korriodr dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar ne gjendje te mire. Ambienti eshte i shtruar me pllaka. 

Ka te instaluar 1 kondicioner ne sallon per ngrohjen dhe ftohjen.

Apartamenti ka orientim nga veriu.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Zona eshte qendrore dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin.

Ka akses ne rrugen Myslym Shyri, rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen e Kavajes dhe rruge te tjera nderlidhese.

Prona eshte ne process hipotekimi.

 

Cmimi 62.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1  per shitje ne zonen Don Bosko ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet pas Hotel Fe
Në Shitje 1013-16 52.000 € €

Apartament 1+1  per shitje ne zonen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti pozicionohet pas Hotel Ferraritne rrugen ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Arben Minga ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert jo te fundit t
Në Shitje 1219-1S 55.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Arben Minga ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert jo te fundit te nje pallati te ...

Apartamente per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Ofrohen apartamente 1+1 dhe 2+1 p
Në Shitje 1119-34T 55.300 €

Apartamente per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ofrohen apartamente 1+1 dhe 2+1 per shitje ne nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 4-rt te nje
Në Shitje 1119-9S 64.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne zonen e kryqezimit te Vasil Shantos ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne kati
Në Shitje 218-42R 52.000 €

Apartament per shitje ne zonen e kryqezimit te Vasil Shantos ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ba
Në Shitje Trs-1218-12d 75.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati ...

Shitet nje apartament 1+1 ne rrugen Demir Progri, afer rruges Jordan Misja ne Tirane.
Ndodhet ne ka
Në Shitje 718-29E 55.000 €

Shitet nje apartament 1+1 ne rrugen Demir Progri, afer rruges Jordan Misja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes, prane Qendres Globe ne Tirane.
Ndodhet ne katin e sht
Në Shitje 918-42S 73.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes, prane Qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati ...