Apartament 1+1 per shitje perballe Maternitetit te Ri ne Tirane

ID TRS-1120-16V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 66.000 Euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 65 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zhan D'Ark

Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit Zhan D'Ark ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe totale prej 65 m2 dhe te brendshme prej 58 m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe korridor.

Shtepia ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake, ka te instaluar nje kondicioner ne sallon.

Orientimi nga jugu ben te mundur ndricim te bollshem me drite natyrale.

Apartament ndodhet ne nje pallat te ri dhe mjaft te mirembajtur.

Pallati ofron administrim dhe siguri.

Ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te populluar.

Ka akses direkt ne Bulevardin Zhan D'ark, Bulevardin Bajram Curri, rrugen Bardhyl dhe unazen e Tiranes.

Mundesi per parkim perreth pallatit.

I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi:66.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete  te n
Në Shitje 422-10S 78.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete  te nje pallati te ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te
Në Shitje 1113-6 68.800 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete te dhe te ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-t te nje pa
Në Shitje 1120-11V 57.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Teodor Keko, ne rrugen Milto Sotir Gura, ne Tirane.

Ndodhe
Në Shitje 219-34S 58.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Teodor Keko, ne rrugen Milto Sotir Gura, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete ...

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hafiz Sabri Koci ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje vi
Në Shitje 1221-38V 52.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hafiz Sabri Koci ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 2-kateshe me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Kristo Dako ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati t
Në Shitje 1119-69S 60.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Kristo Dako ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter. Ofron ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te ( parafundit ) t
Në Shitje 1019-58L 57.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ( parafundit ) te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje prane Maternitetit te Ri, ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 5 te nje
Në Shitje 722-36Z 59.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Maternitetit te Ri, ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues ...