Apartament 1+1 per shitje prane rruges Myslym SHyri ne Tirane (TRS-916-49K)

ID TRS-916-49K
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 97.200 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 72 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shyqyri Berxolli

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te ri ne ndertim e siper.

Ka nje hapesire prej 72 m2 me gjithe hapesirat e perbashketa te ndare ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ambienti eshte pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi si zyre, klinik por eshte shume e pershtatshme edhe per banim.

Ne kete pallat jane perdur punime shume cilesore dhe eshte perdor teknologjia e fundit e termoizolimit.

Zona eshte mjafte e zhvilluar dhe nga me te preferuara te qyetetit. Ndodhet prane shume sherbimeve te ndryshme.

Prej ketej mund te krijoni lehtesisht akses ne rrugen Myslym Shyri, rrugen Ibrahim Rugova, rrugen e Kavajes dhe vetem disa metra larg Sheshit Skenderbej.

Cmimi 1350 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje
Në Shitje 519-34L 110.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter ...

Apartament 1 + 1 per shitje ne Rrugen e Kavajes ne Tirane

Apartamenti pozicionohet ne katin e 10
Në Shitje 1015-41K 83.000 €

Apartament 1 + 1 per shitje ne Rrugen e Kavajes ne Tirane Apartamenti pozicionohet ne katin e 10 te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne kryqezimin Myslym Shyri me Muhamet Gjollesha.

Apartamenti ndodhet ne kat
Në Shitje 517-17K 87.000 €

Apartament per shitje ne kryqezimin Myslym Shyri me Muhamet Gjollesha. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje ...

Apartamente per shitje tek Square 21 ne Tirane.
Ndertesa pritet te perfundoje ne vitin 2024 dhe po
Në Shitje 1121-26N 98.000 €

Apartamente per shitje tek Square 21 ne Tirane. Ndertesa pritet te perfundoje ne vitin 2024 dhe po ndertohet me shume ...

Apartamente 1+1 per shitje prane Bulevardit Zogu i I ne Tirane.
Apartamentet ndodhen ne nje pallat
Në Shitje 920-25D 90.740 €

Apartamente 1+1 per shitje prane Bulevardit Zogu i I ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri te perfunduar ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.
Pozicionuar ne nje pallat modern te vitit 2
Në Shitje 821-30A 92.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Pozicionuar ne nje pallat modern te vitit 2019, ne katin e ...

Apartament per shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 3 te nje pal
Në Shitje 1221-13V 83.500 €

Apartament per shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej 74.9 m2 dhe n
Në Shitje 521-15D 96.621 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 74.9 m2 dhe nje siperfaqe te ...