Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

ID TRS-324-9Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 113.400
Kati 2
Sipërfaqe m2 81
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dritan Hoxha
Planimetria Shkarko

Apartament 1+1 per shitje tek Kompleksi Aura ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ri ne ndertim.
Me nje siperfaqe totale prej 81m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 67.8m2 organizohet ne sallon, nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Shtepia eshte e orientuar nga Lindja dhe Perendimi duke mundesuar ndricim natyral.
Eshte pjese e nje pallati te ndertuar me sistem kapot dhe ne ndertim.
Zona ka akset te shpejte ne rruget kryesore si rruga Don Bosko, zona e Ish Fushes se Aviacionit, zona e Zogut te Zi etj.
Pallati pritet te perfundoje ne Shtator 2024.

Cmimi 1400 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10 por jo te fun
Në Shitje 324-22Z 115.600 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10 por jo te fundit te nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte t
Në Shitje 1119-65S 109.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pllati te ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste t
Në Shitje 820-4D 103.950 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te  nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tret
Në Shitje 1120-42D 120.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ne ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e tr
Në Shitje 224-53X 105.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati ...

Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane

Ndodhen ne katin e dyte te nje pal
Në Shitje 322-28V 123.200 €

Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane Ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te sapo ...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Shallvareve ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e katert jo te
Në Shitje 520-26S 100.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Shallvareve ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e katert jo te fundit te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje
Në Shitje 519-34L 110.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter ...