Apartament per shitje ne zonen e Myslym Shyrit ne Tirane

ID TRS-822-27A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 130.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 64.5 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym Shyri
Planimetria Shkarko

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. 
I pozicionuar ne katin e dyte me pamje te gjere nga rruga kryesore, me hyrje direkte nga rruga.
Ka siperfaqe 64.5 m2 dhe eshte i ndare ne sallon bashke me aneks, dhome gjumi, tualet, ballkon dhe depo. 
Orientohet nga Veri-Lindja
E pershtatshme per cdo lloj biznesi dhe ofron mundesi shume te mira reklamimi.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 130.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10 por jo te fun
Në Shitje 324-22Z 115.600 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10 por jo te fundit te nje pallati ...

Apartament per shitje prane Gjykates se Apelit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete te nje pall
Në Shitje 121-13B 120.000 €

Apartament per shitje prane Gjykates se Apelit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tret
Në Shitje 1120-42D 120.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ne ...

Apartament modern per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nj
Në Shitje 716-19b 140.000 €

Apartament modern per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e kate
Në Shitje 424-60X 120.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco, shume prane sheshit Avni Rrustemi ne Tirane.&
Në Shitje 523-17A 138.700 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco, shume prane sheshit Avni Rrustemi ne Tirane.  Pozicionohet ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne kat
Në Shitje 1123-16X 138.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje ...

Apartament me oborr per shitje ne rrugen Mahmut Bobrati prane Zogut te Zi, ne Tirane.
Shtepia
Në Shitje 623-37Z 122.000 €

Apartament me oborr per shitje ne rrugen Mahmut Bobrati prane Zogut te Zi, ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe ...