Apartament 1+1 per shitje prane Shkolles se Baletit ne Tirane

ID TRS-324-5X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 135.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 70
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shyqyri Ishmi

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 70 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 63 m2.
Organizohet ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet i pamobiluar. 
Orientohet nga jug-perendimi duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Dhoma e gjumit ka menjehere akses ne ballkon. 
Instalimet hidraulike dhe elektrike, si dhe parketi jane te investuara vitin e fundit. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete dhe sherbime prane te nevojshme per jeten e perditshme familjare. 
Zona ka akses te menjehershem ne Bulevardin Bajram Curri, ne rrugen e Elbasanit, ne zonen e Pazarit te Ri dhe ne qendren e Tiranes.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie. 


Cmimi: 135.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje tek Kompleksi Aura ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Eshte e pozicionuar
Në Shitje 324-9Z 130.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek Kompleksi Aura ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje ...

Apartament me oborr per shitje ne rrugen Mahmut Bobrati prane Zogut te Zi, ne Tirane.
Shtepia
Në Shitje 623-37Z 122.000 €

Apartament me oborr per shitje ne rrugen Mahmut Bobrati prane Zogut te Zi, ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 12-te ne nje
Në Shitje 1015-64b 125.000 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, ne ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.
Pozicionuar ne nje pallat modern te vitit 2
Në Shitje 821-30A 133.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Pozicionuar ne nje pallat modern te vitit 2019, ne katin e ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne nje nga pallatet me moderne te ndertuara sefundmi
Në Shitje 620-14a 145.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne nje nga pallatet me moderne te ndertuara sefundmi. Pallat me cilesi ...

Apartament  1+1 ne shitje ne Rrugen e Dibres prane qendres se Tiranes.
Shtepia ndodhet ne kati
Në Shitje 223-38R 130.000 €

Apartament  1+1 ne shitje ne Rrugen e Dibres prane qendres se Tiranes. Shtepia ndodhet ne katin e dhjete te nje ...

Apartament modern per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nj
Në Shitje 716-19b 140.000 €

Apartament modern per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne kat
Në Shitje 1123-16X 138.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje ...