Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane

ID TRS-1123-16X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 138.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 62
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 62 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 55.50 m2.
Organizohet ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor qe lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte totalisht  i investuar, i shtruar me parket dhe ofrohet i pamobiluar. 
Orientohet nga jugu duke mundesuar drite natyrale per gjate gjithe dites. 
Pallati ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar, me biznese dhe facilitete prane, te rendesishme per jeten e perditshme familjare. 
Zona ka dalje te menjehershme ne qendren e Tiranes dhe ne zonen e Saukut.
Prona disponon certificate te rregullt pronesie.


Cmimi: 138.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat ekzi
Në Shitje 915-38b 150.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat ekzistues, buze rruge ...

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. 
I pozicionuar ne katin e dyte me pamj
Në Shitje 822-27A 130.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.  I pozicionuar ne katin e dyte me pamje te gjere nga ...

Apartament 1+1 per shitje tek Kompleksi Aura ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Eshte e pozicionuar
Në Shitje 324-9Z 130.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek Kompleksi Aura ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje ...

Apartament 1+1 per shitje prane Ish Ambasades Jugosllave ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te
Në Shitje 1119-40L 150.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Ish Ambasades Jugosllave ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament modern per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nj
Në Shitje 716-19b 140.000 €

Apartament modern per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, ...

Apartament ne shitje ne rrugen Mustafa Lleshi, tek Dega e Thesarit, prane rruges se Elbasanit ne Tir
Në Shitje 423-31Z 144.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Mustafa Lleshi, tek Dega e Thesarit, prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne kat
Në Shitje 524-10Z 145.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne nje nga pallatet me moderne te ndertuara sefundmi
Në Shitje 620-14a 145.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne nje nga pallatet me moderne te ndertuara sefundmi. Pallat me cilesi ...