Apartament 1+1 per shitje prane zones se Freskut ne Tirane

ID TRS-723-57X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 89.610
Kati 1
Sipërfaqe m2 89.61
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Linze

Apartament 1+1 per shitje ne Linze ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri 4 katesh pa ashensor.
Ofron nje siperfaqe totale prej 89.61 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 75.57 m2.
Organizohet ne nje dhome gjumi, dhome ndenje e kuzhine, tualet, ballkon dhe nje korridor qe lidh te gjitha dhomat me njera tjetren.
Apartamenti orientohet nga jugu dhe mundeson ndricim natyral  per gjate gjithe dites.
Ofrohet I pamobiluar dhe ne gjendje shume te mire.
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe te qete duke e bere perfekt per nje jetese familjare. 
Zona ka dalje te menjeheshme  ne zonen e Freskut, ne rrugen e Dajtit dhe ne zonen e Linzes.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 1000 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje afer Fakultetit  te Mjekesise ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne e
Në Shitje TRs-117-28d 85.000 €

Apartament 1+1 per shitje afer Fakultetit  te Mjekesise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne e 7te dhe te fundit ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati q
Në Shitje 923-43G 89.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati qe eshte ne ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Dervish Hekali prane Shkolles se Kuqe ne Tirane.
Pozicionohet n
Në Shitje 1222-22V 78.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Dervish Hekali prane Shkolles se Kuqe ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3te te ...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje pallati
Në Shitje 220-46S 78.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Apartamenti ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e dhjete d
Në Shitje 323-4G 88.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e dhjete dhe te fundit te nje ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku, ne zonen e Ish Parkut ne Tirane.
Shtepia pozicion
Në Shitje 723-34Z 75.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku, ne zonen e Ish Parkut ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3 ...

Apartament ne shitje ne Bulevardin Zhan D Ark ne Tirane.
I pozicionuar ne katin e 7-te te nje palla
Në Shitje 315-26m 80.000 €

Apartament ne shitje ne Bulevardin Zhan D Ark ne Tirane. I pozicionuar ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Kongresi I Lushnjes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e d
Në Shitje 1120-36D 91.150 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Kongresi I Lushnjes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...