Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Selites ne Tirane

ID TRS-1022-11G
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 85.200 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 71 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Rexhep Pinari

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Rexhep Pinari ne Tirane.
Eshte I pozicionuar ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 71 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, nje dhome gjumi,
nje tualet, korridori lidhes dhe nje ballkon.
Shtepia shitet e pamobiluar. Eshte e gjitha e shtruar me nje parket te nje cilesie te mire.
Dhomat jane te bollshme dhe te ndricuara nga drita natyrale pergjate dites.
Dritaret jane dopio xham dhe te gjitha jane te pajisura me grila.
Zona eshte e qete dhe e zhvilluar se fundmi prane fasiliteteve te ndryshme.

Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 85.200 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje perballe Gjykates ne fillimin e rruges se quajtur Nikolla Jorga ne Tirane.
Në Shitje 1113-34 87.600 €

Apartament per shitje perballe Gjykates ne fillimin e rruges se quajtur Nikolla Jorga ne Tirane. Apartamenti ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko prane Zogut te Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3 te n
Në Shitje 323-25R 72.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko prane Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e trete te nje
Në Shitje 822-12Z 98.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te vjeter ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-
Në Shitje 916-49K 97.200 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te
Në Shitje 916-18K 80.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ...

Apartament 1+1 dhe dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e I-re te nje
Në Shitje 818-3E 96.000 €

Apartament 1+1 dhe dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Ndodhet ne katin e I-re te nje pallati te ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e shtate banim te n
Në Shitje 122-49S 73.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e shtate banim te nje pallati te ri me ...

Apartmente per shitje prane Spitalit Nene Tereza ne Tirane.
Pallati po ndertohet me cilesi te
Në Shitje 1121-23N 73.700 €

Apartmente per shitje prane Spitalit Nene Tereza ne Tirane. Pallati po ndertohet me cilesi te larte dhe pritet te ...