Apartament 1+1 per shitje sheshi Karl Topia, Zogu i Zi ne Tirane

ID TRS-514-35a
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 73.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 64 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Zogu i Zi, Tirane
Planimetria Shkarko

Apartament 1+1 per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e katert te nje pallat te ri dhe shume te mirembajtur ne sheshin Karl Topia.

Katet e para te ketij pallati jane qendra biznesi me zyra te ndryshme avokatie dhe filiale bankash te njohura ne Tirane.

Me nje siperfaqe prej 64 m2,  ambjenti eshte perdorur per zyra duke ofruar korridor, ambjent te hapur ose ne rast banimi sallon, dhe nje tjeter zyre ose dhome, ballkon, tualet.

Punimet e brendshme jane shume cilesore duke vecuar muret me cilesi te larte dhe termoizolim, dritaret dopio xham.

Ne kete apartament jane bere edhe shume punime ekstra pervec atyre qe ka bere firma e ndertimit, jane nderruar te gjitha dyert duke i vene ato me cilesore, rifiniturat e mureve etj.

E pershtatshme si per banim ashtu edhe per zyra.

Pallati gjithashtu ofron administrim, parkim ne katet e nendheshem nese nevojitet, kamera sigurie per te gjithe kompleksin, ashensor, citofoni etj.

Ofrohet i pamobiluar.

I pajisur me certifikate pronesie.


Cmimi 75,000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje palla
Në Shitje 1119-38S 60.500 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje
Në Shitje 1017-29L 64.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, te ...

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te komplek
Në Shitje 214-21b 85.000 €

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te kompleksi Kolombo 2 prane ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te
Në Shitje 1016-2K 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte
Në Shitje 1213-8 76.500 € €

Apartament per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje prane Qendres Globe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te
Në Shitje 518-7L 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte siper dyqaneve te nj
Në Shitje 1118-4d 84.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte siper dyqaneve te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje afer Fakultetit  te Mjekesise ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne e 7t
Në Shitje TRs-117-28d 85.000 €

Apartament 1+1 per shitje afer Fakultetit  te Mjekesise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne e 7te dhe te fundit te ...