Apartament 1+1 tek sheshi Karl Topia, Zogu i Zi ne Tirane

ID TRS-514-35a
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 69.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 64.1 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Zogu i Zi, Tirane
Planimetria Shkarko

Apartament 1+1 per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e katert te nje pallat te ri dhe shume te mirembajtur ne sheshin Karl Topia.

Katet e para te ketij pallati jane qendra biznesi me zyra te ndryshme avokatie dhe filiale bankash te njohura ne Tirane.

Me nje siperfaqe prej 64 m2,  ambjenti eshte perdorur per zyra duke ofruar korridor, ambjent te hapur ose ne rast banimi sallon, dhe nje tjeter zyre ose dhome, ballkon, tualet.

Punimet e brendshme jane shume cilesore duke vecuar muret me cilesi te larte dhe termoizolim, dritaret dopio xham.

Ne kete apartament jane bere edhe shume punime ekstra pervec atyre qe ka bere firma e ndertimit, jane nderruar te gjitha dyert duke i vene ato me cilesore, rifiniturat e mureve etj.

E pershtatshme si per banim ashtu edhe per zyra.

Pallati gjithashtu ofron administrim, parkim ne katet e nendheshem nese nevojitet, kamera sigurie per te gjithe kompleksin, ashensor, citofoni etj.

Ofrohet i pamobiluar.

I pajisur me certifikate pronesie.


Cmimi 69.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. 
Shtepia ndodhet ne katin e shtate t
Në Shitje 321-5D 66.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane.  Shtepia ndodhet ne katin e shtate te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Foto Janku ne Tirane.
Banesa pozicionohet ne katin e 1-re te nj
Në Shitje 617-34L 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Foto Janku ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-t te nje pa
Në Shitje 1120-11V 57.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament per shitje prane sheshit Adem Jashari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt dhe te parafund
Në Shitje 816-39b 70.000 €

Apartament per shitje prane sheshit Adem Jashari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt dhe te parafundit ne nje pallat ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes, prane Qendres Globe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e s
Në Shitje 918-42S 73.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes, prane Qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje ...

Apartament ne shitje ne Bulevardin Zhan D Ark ne Tirane.
I pozicionuar ne katin e 7-te te nje palla
Në Shitje 315-26m 80.000 €

Apartament ne shitje ne Bulevardin Zhan D Ark ne Tirane. I pozicionuar ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Demir Progri, afer rruges Jordan Misja ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Në Shitje 718-29E 55.000 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Demir Progri, afer rruges Jordan Misja ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte
Në Shitje 1213-8 76.500 € €

Apartament per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...