Apartament 1+1 per shitje te Restorant Durresi ne Tirane.

ID TRS-123-4V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 85.000
Kati 0
Sipërfaqe m2 58.3
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ferit Xhajko

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane.
Banesa ka nje siperfaqe prej 58.2 m2. Ndodhet ne katin  perdhe te nje pallati ekzistues me akses direkt ne rrugen kryesore.
Eshte e organizuar ne sallon dhe kuzhine , dhome gjumi , nje tualet dhe korridor lidhes.
Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim i cili ben te mundur ndricimin me drite natyrale pergjate dites.
Ndodhet ne nje zone te mire si Restorant Durresi qe ka shume aktivitet.
Mund te shfrytezohet edhe si zyre, ambient biznesi , klinika te ndryshme ,etj.
Apartamenti lidhet shpejt me zonen e Selvise , Medreseja , Rruga e Barrikadave ,vetem 1.1 km larg nga qendra e Tiranes, etj.
Posedon certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi : 85.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e dyte ba
Në Shitje 1221-8N 76.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e dyte banim te nje pallati ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e dhjete d
Në Shitje 323-4G 88.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e dhjete dhe te fundit te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne Linze ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje palla
Në Shitje 723-57X 80.650 €

Apartament 1+1 per shitje ne Linze ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri 4 katesh ...

Apartament 1+1 ne shitje prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje
Në Shitje 913-11 79.200 €

Apartament 1+1 ne shitje prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te ...

Apartament 1+1 për shitje në rrugën Selita e Vjetër, në Tiranë.
Hyrja
Në Shitje 521-4D 80.000 €

Apartament 1+1 për shitje në rrugën Selita e Vjetër, në Tiranë. Hyrja ndodhet në ...

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.
Hyrja pozicionohet ne katin e 2-te te Komple
Në Shitje 821-12V 94.900 €

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Hyrja pozicionohet ne katin e 2-te te Kompleksit Panorama, nje ...

Apartamente 1+1 per shitje prane Bulevardit Zogu i I ne Tirane.
Apartamentet ndodhen ne nje pallat
Në Shitje 920-25D 90.740 €

Apartamente 1+1 per shitje prane Bulevardit Zogu i I ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri te perfunduar ...

Apartament per shitje ne kryqezimin Myslym Shyri me Muhamet Gjollesha.

Apartamenti ndodhet ne kat
Në Shitje 517-17K 87.000 €

Apartament per shitje ne kryqezimin Myslym Shyri me Muhamet Gjollesha. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje ...