Apartament 2+1 per shitje prane Pallatit me Shigjeta ne Tirane (TRS-1118-30L)

ID TRS-1118-30L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 72.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 69.50 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Irfan Tomini

Apartament 2+1 per shitje afer Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore.

Ofron siperfaqe te brendshme prej 69.5 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar ne ballkon, ambient ngrenie, 2 dhoma gjumi dhe tualet.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar dhe ka te instaluar 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Te gjitha dhomat jane te mbushura me drite natyrale.

Ballkoni ofron pamje nga brenda kopleksit me orientim nga veri-lindja.

Pallati pozicionohet ne nje zone te qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te lehte ne rrugen e Kavajes dhe Unazen e Madhe te Tiranes.

Apartamenti eshte i pasjisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 72.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste
Në Shitje 618-39d 80.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Demir Progri, prane Xhamise ne Don Bosko, ne Tirane.
Apartament
Në Shitje 1120-27D 62.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Demir Progri, prane Xhamise ne Don Bosko, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin ...

Apartament 1+1 per shihtje prane Kishes Ortodokse ne rrugen Besim Imami ne Tirane.

Banesa pozicio
Në Shitje 617-2L 77.000 €

Apartament 1+1 per shihtje prane Kishes Ortodokse ne rrugen Besim Imami ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e ...

Apartament 1+1 per shitje prane bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nj
Në Shitje 120-51S 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane bllokut te Ambasadave ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje afer Fakultetit  te Mjekesise ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne e 7t
Në Shitje TRs-117-28d 85.000 €

Apartament 1+1 per shitje afer Fakultetit  te Mjekesise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne e 7te dhe te fundit te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Selaudin Zorba, prane Spitali Amerikan 2 ne Tirane.
Apartamenti
Në Shitje 1220-14D 59.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Selaudin Zorba, prane Spitali Amerikan 2 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Në Shitje 1016-2K 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e katert te nje pallat t
Në Shitje 514-35a 69.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallat te ri dhe shume te ...