Apartament 1+1 per shitje tek Corner Residence ne Tirane

ID TRS-624-18Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 150.000
Kati 10
Sipërfaqe m2 78.64
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta
Planimetria Shkarko

Apartament 1+1 per shitje tek Kompleksi Corner Residence, ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10 te nje pallati ne ndertim.
Me nje siperfaqe totale prej 78.64m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 67.2m2 organizohet ne sallon me kuzhine qe ka dalje ne ballkon, nje dhome gjumi me dalje ne ballkon, nje tualet dhe korridori lidhes.
Orientimi eshte Lindje duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Ofron nje pamje te bukur te Tiranes.
Eshte pjese e nje pallati ne proces ndertimi, i projektuar te ndertohet me fasade te ventiluar duke mundesuar izolim termik dhe akustik.
Pritet te perfundoje ne Janar 2025.
Zona eshte e zhvilluar dhe lidhet shpejt me zonen e ish Parkut, zonen e Vasil Shantos, rrugen e Kavajes etj.

Cmimi 150.000 euro 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco, shume prane sheshit Avni Rrustemi ne Tirane.&
Në Shitje 523-17A 138.700 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco, shume prane sheshit Avni Rrustemi ne Tirane.  Pozicionohet ...

Apartament ne shitje ne rrugen Mustafa Lleshi, tek Dega e Thesarit, prane rruges se Elbasanit ne Tir
Në Shitje 423-31Z 144.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Mustafa Lleshi, tek Dega e Thesarit, prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin
Në Shitje 724-45X 155.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne kat
Në Shitje 524-10Z 145.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne kat
Në Shitje 1123-16X 138.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne nje nga pallatet me moderne te ndertuara sefundmi
Në Shitje 620-14a 145.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne nje nga pallatet me moderne te ndertuara sefundmi. Pallat me cilesi ...

Apartament 1+1 per shitje ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nj
Në Shitje 1217-53L 154.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri ...

Apartament modern per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nj
Në Shitje 716-19b 140.000 €

Apartament modern per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, ...