Apartament 1+1 per shitje prane Ish UET-se ne Tirane

ID TRS-224-55X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 138.000
Kati 7
Sipërfaqe m2 65
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shefqet Musaraj

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 65 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 57 m2.
Organizohet ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor.
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet i pamobiluar. 
Tualeti dhe parketi jane te investuar vitin e fundit, me nje cilesi shume te mire punimi.
Dhoma e gjumit ka menjehere dalje ne ballkon. 
Banesa ka orientimin veri-perendim duke mundesuar drite natyrale per gjate gjithe dites. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe poste parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete dhe biznese prane te cilat jane te nevojshme per jetesen e perditshme familjare. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e 21 Dhjetorit, ne zonen e Ish Parkut te Autobusave, ne zonen e Vasil Shantos dhe ne rrugen e Kavajes. 
Prona ka certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 138.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e 3te te nje p
Në Shitje 323-37A 150.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e 3te te nje pallati te ri me ...

Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane

Ndodhen ne katin e dyte te nje pal
Në Shitje 322-28V 123.200 €

Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane Ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te sapo ...

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. 
I pozicionuar ne katin e dyte me pamj
Në Shitje 822-27A 130.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.  I pozicionuar ne katin e dyte me pamje te gjere nga ...

Apartament 1+1 per shitje prane Ish Ambasades Jugosllave ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te
Në Shitje 1119-40L 150.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Ish Ambasades Jugosllave ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.
Pozicionuar ne nje pallat modern te vitit 2
Në Shitje 821-30A 133.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Pozicionuar ne nje pallat modern te vitit 2019, ne katin e ...

Apartament  1+1 ne shitje ne Rrugen e Dibres prane qendres se Tiranes.
Shtepia ndodhet ne kati
Në Shitje 223-38R 130.000 €

Apartament  1+1 ne shitje ne Rrugen e Dibres prane qendres se Tiranes. Shtepia ndodhet ne katin e dhjete te nje ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 12-te ne nje
Në Shitje 1015-64b 125.000 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, ne ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne kati
Në Shitje 324-5X 135.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje ...