Apartament 2+1 per shitje prane Zogut te Zi ne Tirane

ID TRS-1023-9Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 280.000
Kati 6
Sipërfaqe m2 160
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 4
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hysni Gerbolli

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Hysni Gerbolli, prane sheshit Karl Topia ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6 dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor.
Siperfaqja totale e apartamentit eshte 160m2, nga te cilat 116m2 eshte sperfaqja e brendshme dhe 44m2 siperfaqja e verandes se bashku me ambientet e perbashketa.
Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi e cila akses ne dy veranda, 2 dhoma gjumi njera nga te cilat ka akses ne tualet, tualeti kryesor dhe korridori lidhes.
Te dy dhomat e gjumit kane dalje ne verand.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Orientimi i apartamentit eshte VeriPerendimLindje duke bere qe apartamenti te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Dhomat jane te bollshme dhe plot drite.
Shtepia eshte pjese e nje pallati te ri i ndertuar ne vitin 2012 te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar.
Zona eshte shume e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si zona e Zogut te Zi, zona e Don Boskos, zona e Laprakes etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 280.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pall
Në Shitje 522-33V 281.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 3-te te nje palla
Në Shitje 1221-12V 284.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Në Shitje 319-58L 290.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1 ne shitje te Parku i Tiranes.

Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri.

Ka
Në Shitje 1213-22 290.000 €

Apartament 2+1 ne shitje te Parku i Tiranes. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft t
Në Shitje 514-48j 270.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur dhe ...

Apartament per shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te r
Në Shitje 516-14b 280.600 €

Apartament per shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri disa metra larg ...

Apartament modern 2+1 per shitje prane kompleksit Kika 2, ne zonen e Komunes se Parisit, ne Tirane.
Në Shitje 1223-20Z 285.000 €

Apartament modern 2+1 per shitje prane kompleksit Kika 2, ne zonen e Komunes se Parisit, ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kristo Luarasi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati
Në Shitje 422-4V 290.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kristo Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ne ndertim. Ka ...