Apartament 2+1 per shitje prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane

ID TRS-721-16F
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 200.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 97.07 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Qemal Stafa


Apartament per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje pallatit te ri i cili eshte i mire administruar.
Ndahet ne sallon te bashkengjitur me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 korridore dhe ballkon, e gjitha pjese e nje siperfaqeje prej 97.07 m2.
Apartamenti ofrohet i mobiluar thjeshte por me nje stil bashkekohore, eshte i shtruar me pllaka, dhomat jane te arreduara me mobilie druri, ballkoni tregon lagjen perreth dhe dritaret jane me grila.
Ne sallon dhe ne 2 dhomat e gjumit ka kondicioner per ngrohje dhe ftohje.
Ndertesa eshte e pajisur edhe me ashensor.
Banesa ndodhet ne nje zone te qete dhe larg zhurmes, me dalje direkte ne rrugen e Barrikadave prane qendres.
Prona ofrohet me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 200.000 euro i pamobiluar / 210.000 euro i mobiluar

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane Tegut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin perdhe ne nje nga r
Në Shitje 420-3D 190.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Tegut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe ne nje nga rezidencat me te ...

Apartament per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje palla
Në Shitje 215-41b 190.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ndertuar ne ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te pr
Në Shitje 414-63 190.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar te qytetit, ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e kate
Në Shitje 1118-47d 190.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e dhjete jo te fun
Në Shitje 1219-18S 198.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e dhjete jo te fundit te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje prane hyrjes se Parkut te Madh te Tiranes.
Ndodhet ne katin e 2-te t
Në Shitje 1119-22L 193.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane hyrjes se Parkut te Madh te Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje
Në Shitje 1213-58b 203.200 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pall
Në Shitje 1017-7L 210.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...