Apartament 2 + 1 me qera ne nje kompleks rezidencial ne Sauk, Tirane (TRR-516-17b)

ID TRR-516-17b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1100 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 106.1 m2 + 173.6 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Touch of Sun, Sauk

Apartament me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te ri rezidencial prane qendres tregtare TEG.

Apartamenti ka siperfaqe te banimi prej 106.1 m2 dhe oborr me siperfaqe prej 173.6 m2.

Organizohet si me poshte:

Sallon se bashku me vendin e ngrenies, ambient per kuzhinen te vecuar, 2 dhoma, koridor dhe 2 tualete.

Banesa eshte e re, e pabanuar me pare. Ofrohet bosh ose e mobiluar me te gjitha pajisjet te reja. 

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionereve.

Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket druri. Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Ambientet e brendshme jane te shperndara mjaft mire dhe te ndricuara me drite natyrale. 

Oborri eshte pjesa me e bukur e kesaj prone, ku ju mund te kaloni pasditen tuaj ne nje ambient teper clodhes.

Kompleksi ju ofron cilesi te larte ndertimi, qetesi, administrim, siguri me kamera e roje 24-ore, sheshpushime  te gjelberuara, pishine verore, kend lojerash per femije, palester, salle lojerash te ndryshme, salle kinemaje etj.

Pozicionohet disa minuta larg qendres se Tiranes, liqenit Artificial dhe qendres tregtare TEG.

Ne cmim perfshihet edhe nje vend parkimi per makinen ne katin e nendheshem.

Cmimi 1100 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 1117-20L 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament me qera ne Lunder, Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara re
Me Qira 714-3j 1200 €

Apartament me qera ne Lunder, Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara rezidenciale ne ...

Apartament me qera ne nje residence vilash ne zonen e Lundres.
Rezidenca eshte shume e mirenjohur d
Me Qira 517-9a 1000 €

Apartament me qera ne nje residence vilash ne zonen e Lundres. Rezidenca eshte shume e mirenjohur dhe ofron kushte ...

Apartament modern me qera prane rruges Devish Hima ne Tirane.
Ndodhet ne katet e larta ne nje palla
Me Qira TRr-616-48b 1000 €

Apartament modern me qera prane rruges Devish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te ri, prane Aba ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te r
Me Qira 120-24T 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me dy ...

Apartament 2+1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te
Me Qira 1119-45L 1000 €

Apartament 2+1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me siperfaqe 125 ...

Apartament 2+1 me qera prane Presidences ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane
Me Qira 1013-45 1000 €

Apartament 2+1 me qera prane Presidences ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane qendres dhe pikave ...

Apartament me qera ne nje komplekset rezidenciale me te mirenjohura ne Lunder.
Kompleksi perbehet k
Me Qira 117-29a 1000 €

Apartament me qera ne nje komplekset rezidenciale me te mirenjohura ne Lunder. Kompleksi perbehet kryesisht nga vila ...