Apartament luksoz me qera siper Kopshtit Botanik, Tirane (TRR-915-66k)

ID TRR-915-66k
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 180 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Selita e Vjeter

Apartament luksoz me qera siper Kopshti Botanik ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e fundit te nje kompleksi te ri pallatesh rezidencial me nje pamje shume te bukur nga Liqeni Artificial.

Apartamenti eshte plote drite natyrale dhe me pamje te hapur nga te gjitha anet e saj.

Me nje siperfaqe 180 m2 ofron Sallon i madh ndenje, kuzhine , dy  dhome gjumi nder te cilat njera eshte e madhe dhe me tualet te perfshire dhe me pamje po ashtu te hapur nga liqeni, tualet , Ballkon i madh rreth e qark shtepise. 

Apartamenti ofron mobilim cilesore dhe modern, kuzhina e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket .

E shtruar e gjitha me parket druri, sistem qendror ngrohje-ftohje.

Zona lidhet shpejt me unazen e madhe te Tiranes, eshte  mjaft e preferuar per ajrin e paster dhe qetesine qe ofron.

Kompleksi i pallatit ofron siguri te larte, pishine te jashtme, ashensor, administrim.

Ofrohet vend parkimi ne katet e nendheshme i perfshire ne cmim.

Cmimi  1000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 616-25b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ngjitur me Parkun e Madh dhe Liqeni
Me Qira 817-7a 1100 €

Apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ngjitur me Parkun e Madh dhe Liqenin Artificial ne ...

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat
Me Qira 615-10b 950 €

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te ri
Me Qira 516-17b 1100 €

Apartament me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te ri rezidencial prane ...

Apartament modern me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje p
Me Qira 118-36L 900 €

Apartament modern me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri qe ...

Apartament me qera ne nje kompleks te ri pallatesh ne Sauk ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te pa
Me Qira TRr-616-50b 1100 €

Apartament me qera ne nje kompleks te ri pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te pallatit te pajisur ...

Apartment modern me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te
Me Qira 516-10b 1050 €

Apartment modern me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, te pajisur me ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ne nje p
Me Qira 614-26b 900 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...