Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-516-11b)

ID TRR-516-11b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 118 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Bogdaneve

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ish Samsungut.

Banesa ka siperfaqe prej 118 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 ballkone dhe 2 tualete.

Jepet i mobiluar me nje stil bashkohor.

Apartamenti ju ofron: paisje elektro-shtepiake kuzhine te markes Bosch, ngrohje dhe ftohje ne cdo dhome nepermjet kondicionereve Daikin Inverter, ambiente te brendshme te shtruara me parket, dritaret dopio xham dhe te pajisura me grila elektrike etj.

Banesa ka nje organizim te mire te dhomave, te ndricuara me drite natyrale pothuajse gjithe diten. Gjithashtu eshte e orientuar nga perendimi me pamje te lagjes perreth.

Pallati ofron ndertim teper cilesor, termoizolim mjaft te mire, ashensor dhe administrim me kamera e roje. Pozicionohet disa metra larg qendres se Tiranes me akses ne rrugen e Kavajes dhe te Durresit.

Zona perreth eshte e qete dhe shume e preferuar. Ketu do te gjeni dyqane te ndryshme, bar-kafe, restorante, supermarkete, minimarkete etj.

Ka mundesi per vend parkimi me pagese ekstra.

Cmimi 700 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane residences Kodra e Diellit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e p
Me Qira 718-69d 800 €

Apartament 2+1 me qera prane residences Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe te fundit ...

Apartament me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.

Apartmenti ndodhet ne katin e 10-te te nje p
Me Qira 417-15T 650 €

Apartament me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Apartmenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartament ndodhet ne katin e 2-te te nje
Me Qira 1216-1K 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te
Me Qira 915-49d 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, p
Me Qira 316-41b 750 €

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ambasades ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 1215-21K 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament dupleks me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10 –te &nb
Me Qira 715-1M 750 €

Apartament dupleks me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10 –te  te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te ban
Me Qira 1114-39j 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te banim, ne nje pallat ...