Apartament 2+1 me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 1 ne Tirane

ID TRR-1020-54i
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 1
Sipërfaqe m2 114
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Kodra e Diellit 1

Apartament me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 1
Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje prej vilave 4 katshe te rezidences dhe ka nje siperfaqe totale prej 114 m2 me siperfaqe te brendshme prej 82m2 hapsire  dhe 28m2 verande.Apartamenti ofron nje sallon komod te lidhur me kuzhinen , dy dhoma gjumi , nje tualet dhe nje verande ne dalje te sallonit.
Mobilimi eshte I kendshem , familjar dhe me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.Dritaret dhe dera e verandes jane me xham te temperuar dhe grila.
Veranda eshte e mbyllur me xham ne pjesen e siperme dhe e rrethuar nga pemet dhe gjelberimi ne anesore duke e bere dhe me relaksuese  jetesen.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit behet me ane te pajisjeveve ngrohese dhe ftohese por edhe kondicionereve te cilet do shtohen sipas kerkeses se klientit.
Orientimi I baneses eshte nga veri-lindja , I ngrohte ne dimer dhe I fresket ne vere.Ofrohet dhe parking kundrejt pageses.
Rezidenca sic dihet  ofron qetesi ,administrim , rehati, ne ajër të pastër, i, gjelbërim, shumë parqe, larmi shërbimesh, siguri absolute 24/7 me kamera dhe roje sigurie dhe te gjitha  lehtesisht te aksesueshme.
Apartamenti ka akses ne rrugen Kodra e Diellit , Rrugen Rrapo Hekali , Autostraden Tirane-Elbasan dhe rruge te tjera te ndermjetme.

Cmimi 400 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen e Dibres sene Tirane.
Apartamenti ne katin e tete te nje pallati te ri
Me Qira 417-3d 450 €

Apartament me qera ne rrugen e Dibres sene Tirane. Apartamenti ne katin e tete te nje pallati te ri. Siperfaqja ...

Apartament 2+1 me qera mbrapa gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje palla
Me Qira 719-15T 320 €

Apartament 2+1 me qera mbrapa gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat
Me Qira 1215-7b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri
Me Qira 719-44S 350 €

Apartament me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri perballe me ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 714-1b 500 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te
Me Qira 716-43K 280 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera prane Gjimnazit “Petro Nini Luarasi” ne Tirane.
Apartamenti ndod
Me Qira 613-39 350 €

Apartament 2+1 me qera prane Gjimnazit “Petro Nini Luarasi” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te ...

Apartament me qira ne Rrugen Shyqyri Brari tek Kopeshti Zoologjik ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne kat
Me Qira 1120-49i 500 €

Apartament me qira ne Rrugen Shyqyri Brari tek Kopeshti Zoologjik ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje ...