Apartament 2+1 me qira prane sheshit Willson ne Tirane

ID TRR-423-55X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 2
Sipërfaqe m2 122
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sulejman Delvina

Apartament 2+1 me qira prane stadiumit Dinamo ne rrugen Sulejman Delvina.
Apartamenti eshte I pozicionuar ne katin e dyte banim , me orientim perendimor.
Banesa ofron nje siperfaqe prej 122 m2 dhe eshte I organizuar ne: sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe ballkon.
Ndodhet ne nje pallat te ri , i mobiluar pjeserisht,me ashensor dhe ka mundesi parkimi ne zonen perreth. 
Apartamenti jepet me qira per zyra dhe per familjare, mund te mobilohet dhe te boshatiset sipas kerkeses se klientit.
Rreth zones se pallatit ofrohen fasilitete te ndryshme si restorane, bare, farmaci, exchange,klinika private, posta dhe dyqane te sherbimeve te ndryshme.
Pallati ka akses te menjehershem ne zonen e Komunes se Parisit, ne zonen e Bllokut dhe rruges se Kosovareve.

Price: 600 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira afer Kopshtit 4 Stinet ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e peste te nje pallati e
Me Qira 821-38F 500 €

Apartament me qira afer Kopshtit 4 Stinet ne Tirane. Pozicionohet ne katin e peste te nje pallati ...

Apartament 2+1 ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane .

Shtepia pozicionohet ne katin e dyte te nje pall
Me Qira 524-14C 650 €

Apartament 2+1 ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane . Shtepia pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Deshmoret e Fekenit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e II-t
Me Qira 614-40j 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Deshmoret e Fekenit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje vile, me ...

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri
Me Qira 915-48b 700 €

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Lluke Kacaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 321-2V 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Lluke Kacaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pa
Me Qira 517-25d 500 €

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament per qira ne rrugen e Durresit, prane gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane.
Shtepia eshte e po
Me Qira 323-1Z 480 €

Apartament per qira ne rrugen e Durresit, prane gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Pirtarka ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 3 te b
Me Qira 621-24V 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Pirtarka ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 3 te banimit te nje ...