Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane (TRR-216-60b)

ID TRR-216-60b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 136 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Qemal Stafa

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane zyrave te OSSHE.

Me nje siperfaqe prej 136 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 ballkone dhe 2 tualete.

Apartamenti ofrohet i mobiluar.

Hapesira e brendshme ka nje shperndarje te mire dhe dhomat kane siperfaqe te konsiderueshme.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila. Ne sallon ndodhet nje kondicioner e cila sherben per ngrohjen dhe ftohjen.

Ballkonet jane te orientuara nga veriu dhe kane pamje te rruges kryesore.

Pallati ndodhet ne nje nga lagjet me te vjetera te Tiranes dhe eshte i pajisur me ashensor. 

Zona perreth eshte e qete dhe e mbushur me aktivitete nga me te ndryshmet prane te gjitha fasiliteteve dhe sherbimeve qe mund tju nevojiten.

Cmimi 350 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pall
Me Qira 313-24 300 €

Apartament me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ekzistues, me ...

Apartament me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 716-50b 400 €

Apartament me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane Ushtarit te ...

Apartament 2+1 me qera prane Rezidences Kodra e Diellit ne Tirane.
Jane 3 apartamente identike per
Me Qira 717-10K 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Rezidences Kodra e Diellit ne Tirane. Jane 3 apartamente identike per qera te ...

Apartament me qera prane rruges Frosina Plaku.
Ai ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te vjeter,
Me Qira 914-59b 320 €

Apartament me qera prane rruges Frosina Plaku. Ai ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te vjeter, buze rruge. Banesa ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.Banesa ndodhet prane rruges Komuna e Parisit,
Me Qira 1114-1j 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.Banesa ndodhet prane rruges Komuna e Parisit, Autostrades se Re ...

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Qazim Turdiu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallat
Me Qira 819-27T 300 €

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Qazim Turdiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 ne rrugen Reshit Petrela prane kompleksit Usluga ne Tirane.
Ndodhet ne katin e VIII-
Me Qira 1015-35K 450 €

Apartament 2+1 ne rrugen Reshit Petrela prane kompleksit Usluga ne Tirane. Ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera tek Tirana e Re ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te r
Me Qira 315-11m 400 €

Apartament 2+1 me qera tek Tirana e Re ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ka nje ...