Apartament 2+1 me qira prane Casa Italia ne Tirane

ID TRR-322-24S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 250 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 120 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Casa Italia

Apartament me qera prane Casa Italia  ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kateshe prane rruges 29 Nentori.

Banesa ka siperfaqe prej 120 m2 te ndare ne sallon me kuzhine, 2 dhoma, koridor te madh, 2 ballkone, tualet.

Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet. 

Salloni dhe dhoma e gjumit matrimoniale jane te pajisura me kondicioner. Dritaret jane te pajisura me grila.

Apartamenti ka organizim te mire te dhomave te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites. 

Zona perreth eshte e qete dhe e aksesueshme ne shume rruge te ndryshme te Tiranes. 

Katet lidhen me njera-tjetren me shkalle te jashtme. Vila ofron  oborr te gjelberuar dhe kushte bashkohore.

Cmimi 250 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Jepet apartament 2+1 me qira prane rruges Mine Peza ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 220-20S 370 €

Jepet apartament 2+1 me qira prane rruges Mine Peza ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Apartmenti ndodhet ne katin e trete te nje p
Me Qira 818-19d 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Apartmenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhon Kenedi ne Tirane.

Kjo banese ndodhet ne nje zone te qete te
Me Qira 1113-1 320 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhon Kenedi ne Tirane. Kjo banese ndodhet ne nje zone te qete te qytetit, shume ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Jusuf Vrioni ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e katert jo te fu
Me Qira 520-3S 350 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Jusuf Vrioni ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e katert jo te fundit te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera te shkolla Faik Konica ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne nje lagje te
Me Qira 814-34j 290 €

Apartament 2+1 me qera te shkolla Faik Konica ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje lagje te qete te qytetit ...

Apartament 2 +1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte t
Me Qira 1015-38K 350 €

Apartament 2 +1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Duplex  me qera prane rruges Agush Gjergjevica shume prane Kryegjyshates ne Tirane
Pozicionohe
Me Qira 1122-49V 350 €

Duplex  me qera prane rruges Agush Gjergjevica shume prane Kryegjyshates ne Tirane Pozicionohet ne nje zone shume ...

Apartament 2+1 me qira prane Prokurorise se Tiranes.

Shtepia ndodhet ne katin e 5 te nje pallati
Me Qira 620-34V 325 €

Apartament 2+1 me qira prane Prokurorise se Tiranes. Shtepia ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ...