Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane (TRR-1114-60b)

ID TRR-1114-60b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 90 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Collaku

Apartament me qera prane rruges Myslym SHyri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues, prane zyrave te Albtelekomit.

Banesa ka siperfaqe prej 90 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe 2 ballkone.

Apartamenti eshte plotesisht I mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila, ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 2 kondicionereve, dhomat jane te shtruara me parket etj.

Te gjitha dhomat kane drite natyrale gjate gjithe dites, gjithashtu ballkonet kane pamje nga jugu dhe perendimi.

Pallati pozicionohet buze rruge kryesore, vetem pak metra larg qendres se Tiranes dhe eshte shume e aksesueshme ne kembe.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe e preferuar shume nga te huajt.

Ne ke te zone ju do te gjeni te gjitha fasilitetet e nevojshme ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode dhe te rehatshme.

Cmimi 400 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hito Cako ne Tirane.
Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te
Me Qira 1219-6L 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hito Cako ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera te Ish Ekspozita, ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-
Me Qira 419-50S 450 €

Apartament 2+1 me qera te Ish Ekspozita, ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ...

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzist
Me Qira 1215-49b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues, prane parkut ...

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Astirit ne Tirane.

Shtepia pozicionohet ne katin e 4-
Me Qira 119-12L 350 €

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Astirit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati ...

Apartament 2 +1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte t
Me Qira 1015-38K 350 €

Apartament 2 +1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Two bedroom apartment for rent in Albanopoli street
The apartment is situated on the sixth floor of
Me Qira 121-30D 350 €

Two bedroom apartment for rent in Albanopoli street The apartment is situated on the sixth floor of a new ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kel Kodheli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje vile 4-kat
Me Qira 719-45T 260 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kel Kodheli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje vile ...

Apartament 2+1 me qera shume prane rruges kryesore Asim Vokshi.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje ko
Me Qira 319-47L 365 €

Apartament 2+1 me qera shume prane rruges kryesore Asim Vokshi. Ndodhet ne katin e 5-te te nje kompleksi te ri ...