Apartament 2 + 1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1014-20b)

ID TRR-1014-20b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 105 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Colombo

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks pallatesh prane liqenit.

Me nje siperfaqe prej 105 m2 ai ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, 2 tualete dhe koridor.

Eshte plotesisht e mobiluar me te gjitha paisjet. Ne sallon ndodhet nje kondicioner.

Dritaret jane te pajisura me grila dhe dopio xham.

Ballkonet kane pamje nga kompleksi dhe perendimi.

Kompleksi I ploteson te gjitha kriteret per te bere nje jetese sa me komode dhe te rehatshme.

Brenda tij do gjeni: kend lojerash per femije, hapesira te gjelberuara, dyqane, minimarkete, mundesi per parkim makine etj.

Siguria eshte maksimale e cila fillon qe nga porta kryesore te pajisur me kamera dhe roje 24-ore.

Zona eshte zhvilluar shume kohet e fundit dhe eshte shume e preferuar nga te huajt.

Ofron vend parkimi per makinen ne garazhd me cmim ekstra prej 50 Euro/ muaj.

Cmimi 600 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pest
Me Qira 818-5d 500 €

Apartament 2+1 per qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje
Me Qira 617-44L 700 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te
Me Qira 922-19G 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ofron nje ...

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 618-38L 650 €

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3te te nje pa
Me Qira 920-14d 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3te te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 per qira prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane.
Pozicionohet ne kat
Me Qira 622-18Z 500 €

Apartament 2+1 per qira prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pa
Me Qira 119-28L 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Studenti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet katin e pare te nje aparta
Me Qira 322-4N 530 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Studenti ne Tirane. Apartamenti ndodhet katin e pare te nje apartamenti te ri te ...