Apartament 2+1 per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-522-17V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 580 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 100 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Him Kolli

Apartament 2+1 per qira prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.

Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar dhe ne gjendje te mire.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicionere te vendosur ne cdo ambient.

Pallati ofron administrim dhe siguri, ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te populluar.

Ka akses direkt ne rrugen e Kavajes, rrugen Mujo Ulqinaku dhe prane Myslym Shyrit.

Cmimi: 580 Euro/ Muaj ( Tatim i Perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pal
Me Qira 519-45L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne kat
Me Qira 715-48a 450 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te te nje ...

Apartament 2+1 me qira prane misionit Eleonor neTirane

Ndodhet ne katin e 4t te nje pallati
Me Qira 820-6V 440 €

Apartament 2+1 me qira prane misionit Eleonor neTirane Ndodhet ne katin e 4t te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira prane Institutit Harry Fultz ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e shtate
Me Qira 1121-36N 550 €

Apartament 2+1 me qira prane Institutit Harry Fultz ne Tirane. Pozicionohet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Ahmet Duhanxhiu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile
Me Qira 319-12T 600 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Ahmet Duhanxhiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 4 kateshe. Shtepia ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Norbert Jokl ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pall
Me Qira 619-54S 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Norbert Jokl ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per qira prane shkolles Mrekullia ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 t
Me Qira 524-7X 600 €

Apartament 2+1 per qira prane shkolles Mrekullia ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje vile 4 ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje p
Me Qira 722-28G 550 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ...