Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-615-54b)

ID TRR-615-54b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 320 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 100 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I ne Tirane

Apartament me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues perballe Cirkut Kombetar.

Banesa eshte papafingo dhe ka siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 ballkone dhe 2 tualete.

Eshte totalisht e rikonstrukturuar nga fillimi. Momentalisht eshte bosh por nese ju duhet e mobiluar atehere pronari mund ta arredoje ate ne varesi te deshirave tuaja kundrejt nje cmimi tjeter.

Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket dhe kane ndricim natyral gjate gjithe dites.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionereve qe ndodhen ne cdo dhome.

Ballkonet ofrojne pamje te mrekullueshme te qendres se Tiranes.

Zona eshte e zhvilluar dhe shume e kerkuar nga banoret e huaj. Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten ju ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode dhe te rehatshme.

Mund te permendim disa prej tyre: supermarkete,lokale, minimarkete, dyqane, banka te ndryshme, farmaci, furre buke etj.

Pallati ka akses ne shume rruge te ndryshme te Tiranes dhe pozicionohet vetem disa hapa larg qendres.

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 320 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nj
Me Qira 1215-10K 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ...

Apartament dupleks me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 218-33d 400 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete d
Me Qira 1113-3 400 €

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe mjaft te njohur ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne nje lagje te q
Me Qira 422-8S 350 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje lagje te qete dhe shume te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Qemal Guranjaku ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje p
Me Qira 919-11L 330 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Qemal Guranjaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne pas Alpet-it ne rrugen Myslym Shyri.
Apartamenti ndodhet ne katin e IV te
Me Qira 613-20 450 €

Apartament 2+1 me qera ne pas Alpet-it ne rrugen Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati me ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku, prane zones se Selvise ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 1118-22E 350 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku, prane zones se Selvise ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te nje ...

Apartament 2+1 me qera pas ish-Ekspozites ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje
Me Qira 613-24 300 €

Apartament 2+1 me qera pas ish-Ekspozites ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati ...