Apartament 2+1 me qera ne zonen e Freskut ne Tirane

ID TRR-223-33R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 260
Kati 4
Sipërfaqe m2 87.7
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haxhi Lici

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Haxhi Lici prane Restorant Fresku.
Apartamenti  ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati me ashensor.
Banesa ka siperfaqe prej 87.7 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, koridor dhe 2 ballkone.
Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese komode. Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionerit te instaluar ne sallon, hapesirat e brendshme jane te organizuara me se miri dhe dhomat jane te bollshme 
Orientimi i apartamentit ne Jug-Perendim ofron ndricim me drite natyrale gjate gjithe dites dhe me pamje te Tiranes.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per te jetuar. Ka dhe mundesi parkimi ne hapsirat poshte pallatit.

Cmimi: 260 Euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Mahmut Fortuzi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 820-16D 400 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Mahmut Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te n
Me Qira 416-8K 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Sabaudin Garbani ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e 10-te
Me Qira 717-18K 400 €

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Sabaudin Garbani ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 9 te nj
Me Qira 722-19Z 340 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 9 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera prane Universitetit te New York-ut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje l
Me Qira 1013-27 300 €

Apartament 2+1 me qera prane Universitetit te New York-ut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te ...

Apartament me qera ne fiillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 6-te ne
Me Qira 1015-32b 400 €

Apartament me qera ne fiillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri ...


Apartament me qira ne rrugen Kole Xhumari prane rruges 5 Maji dhe rruges Selaudin Zorba ne Tirane.
Me Qira 423-26Z 350 €

Apartament me qira ne rrugen Kole Xhumari prane rruges 5 Maji dhe rruges Selaudin Zorba ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartament 2+1 per qira prane rruges Jordan Misja, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e
Me Qira 722-26Z 320 €

Apartament 2+1 per qira prane rruges Jordan Misja, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje vile ...