Apartament 2 + 1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-116-59L)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRR-116-59b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Sipërfaqe m2 114 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Him Kolli

Apartament me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Ndodhet ne nje pallat te ri, te ndertuar vitet e fundit buze rruge kryesore.

Pallati ju ofron siguri me kamera e roje 24-ore, ashensor, administrim dhe mundesi per parkim makine ne garazhd me pagese ekstra.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 114 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, ballkon dhe tualet.

Eshte plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Mobilimi eshte modern dhe shume bashkohor.

Te gjitha dhoamt jane te pajisura me kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Hapesira e brendshme eshte e mireorganizuar dhe dhomat jane te mbushura me drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila. 

Ballkoni ofron pamje te lagjes perreth dhe eshte i orientuar nga veri-perendimi.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Prane saj do te gjeni te gjitha fasilitetet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode. Mund te permendim disa prej tyre: minimarkete, supermarkete, bar-kafe, restorante, kopesht per femije, shkolla te ndryshme, qender shendetesore etj.

Pallati ka akses te drejperdrejte ne rrugen e Kavajes, rrugen Myslym Shyri dhe pozicionohet 5 minuta larg qendres se Tiranes.

Cmimi 600 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pall
Me Qira 119-28L 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Panorama ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pal
Me Qira 816-34K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Panorama ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buz
Me Qira 316-38b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buze rruges ...

Apartament 2+1 me qera te Shallvaret ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallat
Me Qira 1013-31 550 €

Apartament 2+1 me qera te Shallvaret ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallati ekzistues, me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. 

Ndodh
Me Qira 313-32 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.  Ndodhet ne katin e V-te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te n
Me Qira 519-35T 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament dupleks me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 218-73R 550 €

Apartament dupleks me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete ne nje
Me Qira 317-14d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete ne nje pallat te ...