Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane

ID TRR-124-1Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 4
Sipërfaqe m2 88
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muzaket


Apartament 2+1 me qira prane shkolles Qazim Turdiu, ne zonen e Don Boskos, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te pajisur me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 88m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, ku te dyja kane akses ne ballkon, tualet dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne te dyja dhomat e gjumit.
Orientimi i shtepise eshte Lindje duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Banesa jepet me qira totalisht e mobiluar dhe e pabanuar me pare.
Eshte pjese e nje pallati te pajisur me ashensor qe ofron administrim.
Zona ka akses te shpejte me rrugen Jordan Misja, rrugen Asim Vokshi, zonen e Zogut te Zi etj.

Cmimi: 500 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Hyrja pozicionohet ne katin e 7 te nje pa
Me Qira 621-21V 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Hyrja pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri. Me ...

 Apartament me qera ne rrugen e Kavajes, shume afer qendres se Tiranes. Me hapesire prej 135 m2
Me Qira 113-17 600 €

 Apartament me qera ne rrugen e Kavajes, shume afer qendres se Tiranes. Me hapesire prej 135 m2 eshte i ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjin Gjergji ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje ndertese
Me Qira 819-34L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjin Gjergji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje ndertese 3 kateshe prane ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Ahmet Duhanxhiu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile
Me Qira 319-12T 600 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Ahmet Duhanxhiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 4 kateshe. Shtepia ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne zonen e Ish-Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 213-37E 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne zonen e Ish-Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e V-te te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat
Me Qira 1117-6L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te vjeter, ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me
Me Qira 1121-2V 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e trete ne nje
Me Qira 514-28b 600 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne tirane. Shtepia ndodhet ne katin e trete ne nje pallat te ri prane ...