Apartament 2+1 per me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane

ID TRR-1117-20L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 850 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 163.9 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Eduard Mano

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron administrim ashensor dhe siguri 24-ore.

Ofron siperfaqe totale prej 163.9 m2 te organizuar ne sallon te madh, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor, depo dhe 2 ballkone.

Banesa ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevosjshme, mobilimi eshte modern dhe pothuajse i ri.

Brenda ne apartament jane bere investime te ndryshme si mure te punuara me gips, ndricim me spote te ndryshme, dritare dopjo xham, oxhak fuksional ne dhomen e ndenjes etj.

Shperndarja e dhomave eshte e rregullt dhe jane te ndricuara me drite natyrale pothuajse gjith dites me orientim nga jug-lindja.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete, prane te gjitha sherbimeve te nevojshme dhe me akses te lehte ne Unazen e Madhe te Tiranes, rrugen Sami Frasheri dhe shume prane Liqenit Artificial.

Cmimi: 850 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje palla
Me Qira 1217-72R 800 €

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te r
Me Qira 315-55b 750 €

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament dubleks me qera tek residenca Kodra e Diellit ne Tirane. Nje apartament luksoz me cdo gje
Me Qira 313-14 800 € €

Apartament dubleks me qera tek residenca Kodra e Diellit ne Tirane. Nje apartament luksoz me cdo gje te re duke ju ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane.
Ne nje nga zonat me t
Me Qira 315-31d 750 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane. Ne nje nga zonat me te qeta e te ...

Apartament me qera pas kullave binjake ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet
Me Qira 1116-20T 800 €

Apartament me qera pas kullave binjake ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e XI-te te pallati
Me Qira 914-40j 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e XI-te te pallatit, me siperfaqe 130 ...

Apartament dupleks me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10 –te &nb
Me Qira 715-1M 750 €

Apartament dupleks me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10 –te  te nje pallati ...

Apartament me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te
Me Qira 616-19b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane Ambasades ...