Apartament 2 + 1 me qera te Shallvaret ne Tirane (TRR-715-44b)

ID TRR-715-44b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 136 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Collaku

Apartament modern me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.

Pallati ofron siguri me kamera e roje 24-ore, administrim dhe ashensor.

Banesa ka siperfaqe prej 136 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Eshte e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe mobilimi eshte ne nje stil modern dhe teper bashkohor.

Te gjtiha dhomat jane te shtruara me parket dhe shtepia ka sistem qendror Chiller te ngrohjes dhe ftohjes.

Ballkonet ofrojne nje pamje te mrekullueshme te orientuar nga perendimi. Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e preferuar nga banoret vendas e te huaj.

Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet dhe fasilitetet qe ju nevojiten ju ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode dhe te rehatshme. 

Pallati pozicionohet ne nje nga pikat kyce te Tiranes, prane zones se Bllokut, qendres se Tiranes dhe me akses ne shume rruge kryesore.

Ka mundesi per parkim makine me pagese ekstra.

Cmimi 500 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallat
Me Qira 415-47m 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor ...

Apartament 2+1 me qera pas Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Kjo prone ndodhet ne katin e V-
Me Qira 1013-26 450 €

Apartament 2+1 me qera pas Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Kjo prone ndodhet ne katin e V-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne rrugen Derhemi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-
Me Qira 419-46S 360 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne rrugen Derhemi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 120 m2 dhe
Me Qira 113-6 600 € €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 120 m2 dhe perbehet nga nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tiane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-katesh
Me Qira 118-3L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tiane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kateshe, ne krah te ...

Apartament me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues
Me Qira 416-36b 450 €

Apartament me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues prane gjimnazit ...

Apartament me qera ne rrugen Besim Imami, e cila ndodhet afer rruges Myslym Shyri ne Tirane.
Siperf
Me Qira 718-22E 370 €

Apartament me qera ne rrugen Besim Imami, e cila ndodhet afer rruges Myslym Shyri ne Tirane. Siperfaqja e apartamentit ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinako ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati
Me Qira 1219-20T 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinako ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me ...