Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane

ID TRR-521-30V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 2
Sipërfaqe m2 62.3 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje pallati ekzistues, i cili nuk eshte i pajisur me ashensor dhe ndodhet ne katin e dyte.
Me nje siperfaqe rreth 62.3 m2, apartamenti ndahet ne sallon bashke me kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet me dritare, korridor dhe depo.
Shtepia ofrohet e mobiluar, e shtruar me parket dhe pa ballkon.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga kondicioneri i cili eshte i vendosur ne sallon.
Ka nje orientim nga Jug-Veriu.
Pallati ofron edhe administrim.
Ndertesa ndodhet buze rruge dhe ka mundesi askesi te lehte per ne qender dhe ne rrugen Muhamet Gjollesha.

Cmimi: 400 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per qira ne rrugen Ndre Mjeda, prane Kompleksit Magnet, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozic
Me Qira 223-34Z 450 €

Apartament per qira ne rrugen Ndre Mjeda, prane Kompleksit Magnet, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te
Me Qira 115-29r 450 €

Apartament me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 4-k
Me Qira 1017-30L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 4-kateshe me hyrje te ...

Apartament per qera ne rrugen Sali Nivica ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje
Me Qira 617-5d 350 €

Apartament per qera ne rrugen Sali Nivica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament modern me qera ne krah te bulevardit Bajram Curri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te n
Me Qira 916-25b 450 €

Apartament modern me qera ne krah te bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri, ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Megjithese apartament ndodhet ne katin e
Me Qira 813-7 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Megjithese apartament ndodhet ne katin e IV-rt te nje ...

Apartament 2+1 per qira prane rruges se Durresit ne Tirane.

Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje
Me Qira 421-36V 430 €

Apartament 2+1 per qira prane rruges se Durresit ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Adem Jashari ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e  gjashte te n
Me Qira 1119-44L 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Adem Jashari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e  gjashte te nje pallati te ...