Apartament 2 + 1 per shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane (TRS-915-15b)

ID TRS-915-15b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 94.500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 105 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Tish Dahia

Apartament per shitje prane rruges Tish Dahia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te dhe te parafundit ne nje kompleks pallatesh.

Pallati ofron ashensor dhe administrim.

Banesa ka siperfaqe te brendshme prej 105 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe ballkon.

Jepet bosh dhe apartamenti eshte totalisht i rikonstrukturuar nga brenda. Punimet jane bashkohore dhe teper cilesore. Mund te permendim disa prej tyre: moket dhe stuko veneciane pothuajse ne te gjithe ambjentin, punime gipsi, ndricim me spote te ndryshme etj.

Apartamenti ka organizim shume te mire te dhomave dhe drite natyrale ne te gjitha ambjentet.

Ballkoni ofron nje pamje te mrekullueshme te zones perreth dhe eshte i orientuar nga lindja.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila. Cdo dhome eshte pajisur me kondicionere.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar kohet e fundit. Pallati pozicionohet prane disa rrugeve kryesore dhe disa zonave sic jane kompleksi dhe stadiumi Dinamo, qendra Kristal, rruga Sulejman Delvina etj.

Shtepia eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 900 Euro / m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shtitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Në Shitje 819-19T 89.500 €

Apartament 2+1 per shtitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament 2+1 per shitje te Komuna e Parisit, ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Në Shitje 319-60S 100.000 €

Apartament 2+1 per shitje te Komuna e Parisit, ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje ...

Ofrohen apartamente 2+1 dhe 3+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhen brenda nje komple
Në Shitje 1119-50S 96.000 €

Ofrohen apartamente 2+1 dhe 3+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhen brenda nje kompleksi rezidencial ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje
Në Shitje 916-44K 97.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne bulevardin Zogu I ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje
Në Shitje 1215-56b 95.000 €

Apartament per shitje ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje pallat ekzistues ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Apartamenti ka nje hapesire prej 113 m2
Në Shitje 1113-26 107.350 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Apartamenti ka nje hapesire prej 113 m2, duke perfshire ...


Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Polake ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te fundit te
Në Shitje 220-16S 80.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Polake ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te fundit te nje pallati te ...

Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Në Shitje 320-13S 105.000 €

Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...